mecenas1

Aktualności

Zapraszamy na wirtualny spacer
po Dolinie Miłości!
Zobacz wirtualną wycieczkę!

Europejski Dzień Dziedzictwa 2018 w Dolinie Miłości

10.09.2018r.

Dzieje się w Dolinie Miłości! Już w ten weekend.

16 września w naszym parku Dolina Miłości odbędzie się Europejski Dzień Dziedzictwa 2018, a w jego ramach same atrakcje! Startujemy o 14.30 na polanie przy Dolnym Folwarku. W programie między innymi spektakl Koziołek Matołek na motywach powieści Kornela Makuszyńskiego czy warsztaty aktorsko-muzyczne.

poprawiony_plakat_edd_nid_2018_600

W ramach projektu „Wolontariusze dla Doliny - cykliczny wolontariat na rzecz zabytkowego Parku Dolina Miłości” który jest realizowany w naszym zabytkowym Parku Dolina Miłości prowadzone są cykliczne prace porządkowe na terenie Parku. Z kolei już w tą niedzielę na terenie parku odbędzie się impreza mająca na celu uczcić Dni Dziedzictwa 2018. Event rozpocznie się o godzinie 14.30. W jego ramach przewidziano m.in. czytanie bajek, quizy, spektakl teatralny „Koziołek Matołek” zabawę z bumrurkami czy warsztaty z improwizacji aktorskiej.

Projekt został sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Dziedzictwa w ramach programu Wspólnie dla dziedzictwa.

www.nid.pl

www.mkidn.gov.pl

logosy_nid_2_600

« Powrót do listy aktualności

Rewiatlizację Doliny Miłości wykonano w ramach projektu pn.
Rozwój "Europejskiego Parku Hugenotów" w Schwedt nad Odrą i rewitalizacja parku przyrody "Dolina Miłości" w Zatoni Dolnej jako transgranicznych centrów kultury i wypoczynku.

Partnerzy

lb1 lb2 lb3

Sponsorzy

lb4 lb5
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.